| beatricepopescu a întrebat:

Poate cineva sa ma indrume in a practica wicca? ( nu stiu extrem de multe si as vrea sa invat mai bine) Sau daca poate cineva sa imi dea cateva sugestii? Multumesc

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Sa te indrume cum? Sa te invete sau ce anume doresti?

| suffarstar a răspuns:

Majoritatea infomatiilor de pe net sunt minciuni, chestii concrete poti gasi doar in anumite comunitati sau in diferite carti, dar nu le gasesti oriunde. Ti-as sugera sa citesti chestii buddhiste, ma rog, pana la urma poate ajungi la niste idei concrete. Documenteaza-te despre kabbalah.