| Mentalist09 a întrebat:

S-au dus la Allah cele 2 personaje.Ce părere aveti? Credeti ca o sa mai fie astfel de atacuri des?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Atâta timp cât oamenii vor continua să creadă că deţin vreun adevăr de genul ăsta, da. Mulţi terorişti cu mitraliera în braţe susţinuţi de milioane de alţi "terorişti" cu tastatura în braţe. Ăia menţin atmosfera asta găunoasă în care orice convingere sau cunoaştere independentă de modul lor de a vedea viaţa e din start greşită.

13 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Dupa fiecare "atac terrorist", imediat vorbesc toti despre problema asta. Ca dupa fiecare cutremur de 3-4 grade, cand apare imediat marmureanu si zice ca nu mai e mult si murim, asa si aici. Nu se schimba cu nimic probabilitatea sa apara atacuri teroriste, este aceeasi ca si inainte de incident.

ps: Acum Franta are suportul masiv al populatiei pentru a intervenii in Irak si Siria, intelege si tu ce vrei...

| danay72 a răspuns:

Vor fi, poate si mai dese.Biblia spune ca oamenii vor merge din rau in mai rau.

| Mădă0611 a răspuns:

Ei, musulmanii, cred ca da, sunt martiri, trebuia sa puna francezii niste femei sa-i omoare, cica asa ajung in iad. smug

| Dragos992 a răspuns (pentru Mădă0611):

De ce oare ateii prefera crestinele?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Dragos992):

A?

| Doub a răspuns:

Da.

| Alcyon a răspuns:

Al-Qaida a anunat ca mai pregateste niste atacuri... prin urmare, tot ce se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa fie! Alllaah vreau si eu la tine!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fii circumcisrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Se REZOLVAaaaa!

| dragos38 a răspuns:

Da,bine inteles, chiar un cleric apartinand statului islamic a revendicat acest atac si mai mult a spus ca vor mai urma si alte atacuri in alte state.Clerul oamenii bisericii, cata intelepciune din partea lor.partea nasoala este ca islamismul in europa reprezinta 20 % si cica va creste.''Allah e mare''

| Jeezy a răspuns:

Eu zic ca aia de au fost impuscati si-au cautat-o cu lumanarea.Acum daca meritau sa fie impuscati sau nu, nu e treaba mea sa judec dar frate...cand stii ca musulmanii sunt in stare de asa ceva cand vine vorba de religia lor tu iti bati joc de ei? Pai NU omule.ok ok libertatea de exprimare dar cand libertatea de exprimare deja jigneste principiile altuia e cam nasol atunci, totul trebuie sa aiba o limita

| Eugen1997 a răspuns:

Dar sunt si caricaturistii acolo ajunsi inaintea lor.