| Maddw a întrebat:

Ma simt departat de Dumnezeu si vreau sa ma apropii dati-mi niste wallpapere cu sfinti sa-i pun pe desktop.

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Si eu m-aș apropia de Selena Gomez. Să-mi spui daca merge cu wallpaper'ele alea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

E buna rau nu?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că "bună" folosit în felul ăsta a fost creat pentru ea laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Eh..Sunt gagici mai smechere ca ea la noi aici.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea cred.
Oare aș avea vreo șansă cu ea acum că are boala aia? Adică, teoretic, ar trebui să aibă standarde mai scăzute acum, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Las-o balta...A utilizat-o biberon calumea si nu mai e buna.
Daca esti mai tanar gaseste o gazela de 18 ani virgina si treci la treaba..Lasale pe astea uzate si nu mai fa sport la pozele ei...ok?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai amândoi, pentru ultima dată, de dragul vremurilor trecute.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Scuze.Sunt insurat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

E pentru o cauză nobilă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Deja mi-se face foame de vrabiuta tanara.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Și cum rămâne cu nevastă-ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai da ce crezi ca afla happy?

Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Ești de apreciat pentru sinceritatea de care dai dovada. Dacă citești din Biblie, te poți apropia de Dumnezeu. De exemplu, poți citi din Psalmi, vei vedea ca te poți regăsi în multi dintre ei. Apoi, nu uita sa te rogi lui Dumnezeu și sa ii ceri ajutorul spunandu-i in mod respectos ce simți.

| RAY a răspuns:

Asa te apropi tu de dumnezeu? trebuie fapte nu aiureli pe desktop

| Violleta2022 a răspuns:

Nu hartiile de pe computer te vor apropia de Dumnezeu, dar daca te duci la biserica, categoric o vei simtii!

| Doub a răspuns:

Dc nu mergi la sf parascheva?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Mazgaleli cu sfinti gasesti peste tot.
Doar ca seamna cu originalul cum seamana Tudor Gheorghe cu Michael Jackson.
Bisericile sunt pline de figuri ciudate care nu au nicio legatura cu realitatea.
Pictorii fac bani iar naivii platesc.

| S8N a răspuns:

Lol
Fain bait

| Cliar a răspuns:

Nice one! ahhahaha