| Sergiu_Neag_1996 a întrebat:

Am o mica mare problema/nelamurire. Stateam afara cu prietenii la ora 2:58 noaptea cand deodata s-au auzit niste urlete de copil mic si niste tipete,noi fiind singuri in parc. Am luat-o toti la fuga spre casa, iar cand am ajuns in camera un caine a inceput sa urle ca un lup si din curiozitate am cautat pe net "ora 3 noaptea" si am aflat doar ca este "Ora Demonica". Imi poate spune cineva daca e adevarat? Daca e,ce este? Va rog, rapid. Ma inspaimanta treaba.

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Erati prea speriati cu totii, si ati interpretat niste evenimente perfect normale intr-un mod superstitios. Urletele de copii mici, tipetele sau cainii care urla asemanator cu lupii, nu sunt deloc intamplari ciudate.

12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca auzeai reni zburatori, credeai si in Mos Craciun?

| danay72 a răspuns:

Nu e adevarat, nu te speria. Pisicile cand se intalnesc mai multele scot un sunet ca de copi mic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumos vis ai avut

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai tu nu dormeai la ora aia?
Poate ai cofundat acele urlete cu sunetele care fac pisicile in perioada de imperechere.Isi inregistrase piticul meu cel mare pe telefon niste sunete,, demonice'', de putei sa juri ca sunt de copii mici.Dar am vazut pe imagini ca sunt doua pisici.Si a spus ca le pune la,, Doza de haz''
Concluzia o tragi singurel.

Aha...copilul are 12 ani iar inrestrarea a facut -o ziua!

| Holiday a răspuns:

Era doar o discutie intre pisici.

http://video.bzi.ro/......iala-43650

| Alcyon a răspuns:

O fi fost vreo pisica laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este, vezi ca acum te bantuie satanalaughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau un motan si o pisica in calduri care-si faceau treaba.motanul escitat face precum un copil mic.eu insumi am cautat prin sant pe la tara un copil abandonat care plangea, cand de fapt era un motan in gradina.fiindca nu-l vedeam credeam ca e necuratul si isi bate joc de mine.da uitandu-ma mai bine l-am vazut pe trudit in preajma unei blanite, care scancea ca o cocuta.

| BlackSulphur a răspuns:

Se pare ca un varcolac sacrifica un copil pentru marele si puternicul conducator demonic al cainilor: Lessie.

| Dragosdoar a răspuns:

Pisicile scot un astflel de sunet, crede-ma stau la tara stiu cum e

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Copiii dorm la ora aia. Ce-ai auzit e practic o pedeapsa divina. Ai fost insemnat de satana, si acum el sta in dulap si o sa te sperie noaptea de fiecare data.

| marin81 a răspuns:

In primul rand trebuia sa dormi lal ora aia, in al doilea rand pisicile cand se intalnesc si se inperecheaza scot sunetele alea ciudate pe care le-ai auzit/ in al treilea rand nu te mai uita la filme horror fara acordul parintilor