| costy18 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste pareri in privinta unei meserii banoase..eu m as axa mai mult pe domeniul auto am 18 ani si termin un liceu cu profil economic administratie publica. voi ce ziceti? credeti ca am un viitor daca continui in domeniul auto? multumesc!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ar fi bine sa iti contui studiile daca ai aceasta posibilitate. Daca nu, se castiga destul de bine in domeniul auto.Finul nostru si-a deschis atelier de reparatii si o duce foarte bine.

1 răspuns:
| n0matterman a răspuns:

Cred ca nu ma intereseaza, dar ca sa fiu on topic, fa-te preot.