| oricinearesentimente a întrebat:

vreau sa postesc vineri dar am menstruatie atunci.e pacat? adica e vreo problema fata de acest lucru?:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca e pacat si nu cred ca are vreo legatura una cu alta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi nu postesti tot anul, cînd vezi preturile la mîncare?

| Vans a răspuns:

Da.Te bate Dumnezo!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vans):

Te bate pe tine că spui prostii, ce treabă are sula cu prefectura, postul cu menstruatia hăbăucule.

| Vans a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eram ironică.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vans):

Ok i mi cer scuze dacă am fost prea dur, cu cine am plăcerea?

| Vans a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cu mine, Maria.

Răspuns utilizator avertizat
| Never4ever a răspuns:

Nu.

| anutatuca a răspuns:

Nu e pacat dar nu ai voie sa intri in biserica ce e pacat daca intri.

| lusinda99 a răspuns:

Nu e pacat.Cand ai menstruatie nu poti sa intri in biserica.

| BarbieDarya a răspuns:

Nu vad ce pacat ar fi din moment ce este un lucru normal sa ai menstruatie.Nu lua in considerare misoginismele bisericesti. Dumnezeu nu tine cont de asta iar credinta ta este cea mai importanta.