| fllu07 a întrebat:

Salutare.
Cei care sustineti doctrina trinitatii, cum explicati IUDA 9?
(milan9 as prefera sa nu te bagi)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să nu se bage șmecherașul ăla ți-e frică că e mai dieștept ca tine măăă?
Eu susțin doctrina Egiptului antic. Biblia e de fapt o făcătură după această doctrină și a reușit să transpună foarte bine niște zeități cum ar fi Horus care a devenit Isus.

| Lucică1998 a răspuns:

E destul de clar se referă la faptul ca desi e Diavolul, nu putem sa folosim înjurături care sa-l implice pe acesta, de vreme ce nici chiar cel mai puternic dintre îngeri nu a făcut asta.