| Iunix a întrebat:

Uitați cât de bună este religia

https://www.facebook.com/100013270422938/videos/12108689 8343657/

Vi se pare normal așa ceva?
Așa poți să mutilezi un copil fără să ajungi la închisoare.

31 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hai lasa panarama. Si jidanii se taie imprejur. Si altii. Si tu daca vrei sa iti duci copchilu' sa il tai imprejur, te duci si o faci si gata. Mare fis.

| KodrutZ a răspuns:

Mdah, e de rahat ca se face fara anestezie. In alta ordine de idei, v-ati gindit vreodata ca multe chestii aparent legate de religie de la ei tin de igiena? Taiatul imprejur, nemincatul de carne de porc, neconsumu' de alcool?

NOname
| NOname a răspuns:

Încă un paradis pentru sadici, legalizat...

| Drimmero a răspuns:

Incredibil, sunt socat!
Nu ai voie sa faci asa ceva...

| LoveSleep a răspuns:

Cică ăștia tăiați împrejur o au mai mare cu 5cm ca restul oamenilor. Hai, fugi și tu.

| Mayhem666 a răspuns:

Am putut sa vad doar cateva secunde si apoi am iesit imediat, ca nu mai puteam sa vad oroarea care se intampla. Sper sa nu am cosmaruri la noapte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Tipetele alea imi provoaca placere laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper ca glumesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu glumesc.

Mare chestie.

Ai vazut filmu motivat sa ucida? Cand islamistii fac ceva de genul celor care nu se convertesc si filmeaza nu plangi?
Pfai frate.

Fii barbat in ***.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am vazut filmul, si sunt cum vreau eu sa fiu, nu cum imi spun altii, daca eu sunt mai emotiv n-ai ce sa imi faci, iar tu ai inima de piatra, asta este. Nu toti oamenii sunt la fel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

In lumea asta nu supravietuiesti daca nu esti dur.
Esti inca tanar. Vei vedea mai tarziu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt destul de dur incat sa nu-mi pese de parerile altora despre mine si nu ma las influentat de alte persoane, dar cand vine vorba de mila, sunt anumite momente in care chiar mi-e mila de anumite persoane in anumite situatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu crezi ca a fi dur insemna sa nu iti pese de parerile altor persoane? laughing

Zici ca esti dur dar iti pui nick Animelover si alte chestii pentru fete.
Poze cu din desene animate etc.
Plus ca mai esti si metrosexual.(Te epilezi) Parul ala pe care tu il razi te face mascul. Fara el te poti considera fetita. Si daca mai punem si chestiile cu anime si cu plansul la telenovele e grav.

O femeie cu oua. (Pi@dificarea barbatului) Vorba lui Kodrutz laughing laughing

A fi dur inseamna sa ai o personalitate anume ceea ce tu nu ai.
Si cand vine vorba de mila.

Oamenii nu sunt demni de mila.Cu atat mai putin musulmanii.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu imi pasa ce parere ai tu despre mine, nu ma cunosti. Mie imi place asa cum sunt, poate asta suna egoist, dar asta este adevarul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu e o parere. Este adevarul.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este adevarul, pentru ca nu ma cunosti. Apropo, ceea ce faci tu se cheama cyberbully. Si inca ceva, esti cel mai homofob om pe care am putut sa-l cunosc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Stiu bine cum se numeste ceea ce fac eu.

Nu e nevoie sa te cunosc pentru a trage genul asta de concluzii.
Tu singur te-ai descris aici. Fetit-o.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ti-a trecut ora de culcare, sa nu cumva sa te certe mamica, mai bine te-ai baga la somn laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

De fapt daca stai sa cercetezi activitatea mea pe acest site eu sunt pasare de noapte.
Dorm ziua si stau noaptea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce mi-ai spus asta, ca nu ma intereseaza, eu doar te-am atentionat ca ti-a trecut ora de culcare laughing nu ti-am cerut explicatii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai tocmai ca ru nu am o anumita ora de culcare stabilita.
Cand vreau ma culc si gata.

Ia vezi iti vine?

https://topfashion.com.ro/rochii/rochie-de-ocazie-deea.html

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca deja ma enervezi, poate ai treaba si te retin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu scump-o nu ma retii laughing laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are rost sa ma cobor la mintea ta, as fi spus de gaina, dar as fi jignit toate gainile laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu sa te cobori la mintea mea? laughing laughing laughing laughing

Buna gluma.

Apropo de ce nu iti lasi plete ca Tarzan? Daca fugi gol pusca prin parc si urlii cat poti de tare facem un film.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca eu sunt Tarzan, vrei sa fi tu Cita? Ca tot vad ca esti impotriva epilarii, ma gandesc, ca semeni cu o maimuta, deci nimeni nu si-ar da seama care este diferenta dintre tine si o maimuta laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Vrei sa zici ca seman cu un barbat.
A da! Stai asa. Sunt un barbat.

La filmari aia vor crede ca esti sotia mea!
Eu desigur le comunic ca esti doar o fetita cu oua asa ca daca vor sa isi faca omleta si sa te ierte de domnul de pacatul pe care il comiti sa ti-le manance.

Domnul vede tot!

Fii binecuvantat!

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ca deja ma enervezi, ignore scrie pe tine!

| suffarstar a răspuns:

HA! Uite niste oameni foarte inteligenti, deschisi la minte, si probabil cu certificate de competente in programare. Numai buni de colonizat Europa. Religia lor e un model de religie moderna, care nu implica niciun fel de violenta si ofera o totala libertate adeptilor ei.
Or not.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la noi e botezul.care e problema? unii isi taie puta, altii se boteaza in apa.altii si opereaza de mici,de apendicita, unii ar trebui operati la mansarda sa li se puna doaga lipsa. poate o veni o vreme, in care copilul sa fie operat din pantece pentru a se naste un robotel, cuminte ascultator, care sa faca tot ce-i va spune cei ce conduc societatea.

| Idris a răspuns:

Mie mi se pare normal, insa nu mi se pare normal cum cineva ar putea sta necircumcis, mirosind, facand fel si fel de mizerii "in interior". Oricat te-ai spala, acel miros si acele impuritati exista. Mai mult decat atat, pentru diverse boli cum ar fi fimoza se apeleaza la circumcizie, iar daca ai fi intr-un astfel de caz atunci ti s-ar parea normal. Asta inseamna sa fii ipocrit!