| Nina10b a întrebat:

Unde pot gasi slujba de la Sfânta Liturghie 14 octombrie Iasi ...Va rog...Dau funda!

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

In Biblie in nici un caz nu o vei gasi.

| milan9 a răspuns:

Referitor la rautatile lui @danay72, care-si face lobby cultului propriu, ea ar putea la fel de bine sa stie ca nici despre avioane nu vorbeste Scriptura dar asta nu inseamna ca avem interdictie divina in a calatori cu avionul. happy

Biserica a alcatuit Scriptura ceva mai demult. Sf. Liturghie a fost alcatuita la 2-3 secole dupa.
Fiecare din cele doua au intrebuintari usor diferite.

| oprescudorin11 a răspuns:

Roaga pe cei de la Trinitas sa ti-o procure. Radio sau tv sau ziarul lumina.Ei au inregistrarile.