| DyNo a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti de ce religie apartineti, daca apartineti.
Nu vreau sa-mi spuneti si de ce si ca religia voastra este suprema, ok? Raspundeti in gen:

"Sunt crestin-ortodox."
"Sunt crestin catolic."
"Sunt budist."
"Sunt ateu."
"Sunt... "

46 răspunsuri:
| Giuvaer a răspuns:

Eu sunt nuwaubianist

| KaterinkaBoy a răspuns:

Sunt crestin-ortodox.

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Giuvaer):

Eu sunt din ala care fumeaza illegale (in anumite tari) in ritualuri religioase, si nu scrie pe pereti, ci canta despre asta. gen Bob Marley albarosie Soja...

| Giuvaer a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Scuzele mele atunci

| OOOLEOOO a răspuns (pentru Giuvaer):

Is curios cum ii ala nuwaubianist? sau mai bine zis Nuwaubian?

| dodicuta a răspuns:

Crestin-ortodox.

| Giuvaer a răspuns (pentru OOOLEOOO):

Http://en.wikipedia.org/wiki/Nuwaubian_Nation

eu glumeam:)) sunt ortodox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt creştin-ortodox.

| Cosmin86 a răspuns (pentru the2k):

Da, crezi in ceva mai inteligent decat religia noastra big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Love is My Religion...
http://youtu.be/r-eXYJnV3V4

| MsGringer a răspuns:

Din cate se vede a creat valuri intrebarea asta pe aicilaughingmai bine ma abtin.

| OFataHoinara a răspuns:

Sunt crestin-ortodox

| robyrdv a răspuns:

Crestin-ortodox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DyNo):

Eu voiam sa-mi explici despre zei ELoim

| DyNo explică (pentru anonim_4396):

Ah... pai zi asa.
Am explicat mai in detaliu, zic eu, pe blogul meu, uite aici, prima data:
http://dynoclub.blogspot.ro/2012/08/creationism-sau-darwinism.html
Si dupa aceea aici:
http://dynoclub.blogspot.ro/2012/08/cum-trebuie-sa-fie-divinitatea.html
Scuze de greselile pe care o sa le gasesti eventual in text, greseli cand am tastat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DyNo):

Sper sa fie o lectura bunalaughing