| Girly97 a întrebat:

A auzit cineva vreodata de rinita cronica hipertrofica? Va disparea vreodata sau este definitiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| teodorescurares a răspuns:

Nu iti ramane toata viata si eu am dar eu iau rinoclenil e 50 de lei o sticluta dar te ajuta sa respiri mai bine

| Girly97 explică (pentru teodorescurares):

Si eu iau Rinoclenil! De fapt, asta mi-a prescris doamna doctora! Folosesc si Zyrtec. happy Doamna doctora vrea sa ma vada primavara si toamna cativa ani. Probabil in cazul meu va trece.