| Anca8080 a întrebat:

A avut cineva probleme cu un chist pilonidal? Daca da, il rog sa intre la intrebarile mele si sa imi raspunda daca stie si daca poate. Dau funda la fiecare intrebare. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreea_Grigore_1988_5D6e a răspuns:

Mda, singura solutie la aceste chisturi este operatia din pacate si cel mai probabil cu recidive. Drum anevoios pana la vindecare completa.Recomandarea mea este sa consulti un medic chirurg.