| Visatoarea a întrebat:

A folosit cineva spray pentru gat Bioparox? am cumparat ieri pentru ca ma doare gatul foarte rau, si azi am inceput sa-l folosesc. dar are un gust ciudat, amarui. nu -mi place!

Vreau sa stiu daca a folosit cineva de aici, daca i-a vindecat durerea de gat. (mentionez ca il folosesc pentru ca ma doare gatul si nu pot sa beau sau sa mananc pentru ca doare cand inghit) si in cat timp s-au observat rezultatele!

Merci mult! sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

E foarte bun. L-am folosit cand s-a imbolnavit fetita mea si a fost eficient.
Pentru durerea de gat incearca si decasept. Multa sanatate!

| deeeeeebora a răspuns:

E foarte bun. O sa te obisnuiesti cu gustul. L-am folosit si eu pentru ca, tot asa, aveam dureri groaznica de cat. Pot sa spun ca durerea se amelioreaza dupa prima zi, iar in doua zile poti spune ca nivelul de durere este slab.Bine aici depinde si decate ori il folosesti pe zi si poate si de organism.Sanatate!

| matt25 a răspuns:

Este foarte bun, dar nici eu nu-l suport, nu pot sa iti spun insa in cat timp te faci bine. :-)

| L i T h i U m < 3 a răspuns:

E foarte bun.Am si eu...Are un gust foarte aiurea dar este foarte eficient...
Sanatatebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chiar bun...parca iti ia cu mana