| Gargarits'O a întrebat:

A incercat cineva pastile de slabit? ce fel? cat costa? de unde le-ai luat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu iti recomand pastilele pentru slabit, mai ales ca sunt convinsa ca esti la varsta adolescentei, deci esti in crestere.Nu vei face altceva decat sa iti dezechilibrezi organismul.

| OanaG a răspuns:

In loc sa dai bani pe pastile, mai bine ai da bani la o sala de fitness.

| Denisa a răspuns:

Am auzit de Ecofit ca e foarte bun dar e cam scump. Am mai auzit si de Siluet R Plus Anticolesterol. Cica slabesti frumos si e si ieftin. Cam 17 lei daca nu ma insel. Il gasesti pe net. Poti sa te interesezi si pe forumuri insa eu am auzit numai cuvinte de lauda. Daca iti cumperi Siluet R Plus Anticolesterol anuntama si pe mine:* Te pup:*:*:*

| 80Cris a răspuns:

Nu apela la pastile. Cel mai sanatos mod de a slabi este sa-ti calculezi caloriilor si sa faci sport.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu iti recomad sa folosesti pastile pentru slabit. Daca vrei sa slabesti trebuie doar sa ai o alimentatie sanatoasa si sa faci mult sport.Pastilele de slabit iti fac mult rau! Parerea mea este ca nu ar trebui sa folosesti!

| SilviuCSM a răspuns:

Http://www.pastile-superslim.ro/ Sper sa iti fie de folos.

| geogeo_6324 a răspuns:

Eu zic sa incercati pastilele. Nu am incercat eu, dar urmeaza. Am vazut persoane care pur si simplu s-au topit de la aceste pastile. Adica ai slabit happy Voi incerca si eu si va voi tine la curent. Sa-mi tineti pumnii happy