| Monobrow a întrebat:

A-ti supravietuit cutremurului? Cine a supravietuit rog s-a imi raspunda! Dau funda! happy

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
L-am simtit in toate puterea luistraight face
M-am speriat, dar a trecut, mai rau a fost ca am stat fara lumina cam o ora...
Asta e, a fost si vor mai fi.straight face
Si uite ca supravietuiescwinking
O zi bunahappy

caramela
| caramela a răspuns:

Dar tu ai "supravietuit?hee hee

| Fatamuntilor a răspuns:

Nici macar nu am stiut
Am afat cand cineva a pus clasica intrebare pe facebook,, ati simtit cutremurul''? Apoi au inceput informatile pe facebook sau la stririle de la tv
La cutremurul din ''77 eram mica, parintii ziceau ca s-a miscat lustra si credeau ca am aruncat eu cu ceva
La cel din '87 eram la bunica s-a miscat patul.Am iesit cu bunica afara (cred ca din instict) si vuia satul.
In sfarsit la cel din 2012 eram la copilas acasa ne culcasem....are o vitrina cu pahare in sufragerie si s-a auzit cum zarganeau.
Pana acum am supravetuit tuturor cutremurilorlaughing

| Felys a răspuns:

Nu am supravietuit, iti scriu de dincolo, e putin cam racoare aici dar m-au inconjurat viermii si ma descurc

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Felys):

Au astia internet,, acolo'' si acoperire TPU;? genial laughing

| Felys a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Desigur,s-au dotat cu tehnologie moderna, sa faca șederea mai confortabila, doar manelele le-au blocat ca sa nu ne prostim de tot

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Felys):

Oau... as fi interesata daca si,, sus'' sunt asemenea tehnologii!hee hee

| Felys a răspuns (pentru Fatamuntilor):

E loc pentru toata lumea, nu se fac discriminari

| CinevaNou a răspuns:

Am supravietuit cutremurului dar am murit datorita gramaticii tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici măcar nu l-am simțit. happy
Am aflat de el de la televizor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, iti scriu din iad, rai, rai, pardon... Sunt bine, nu am nimic. Ai văzut tu diavol mort? big grin

| Monobrow explică:

Felicitari tuturor supravietuitorilor!~ sunte -ti niste eroi!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Monobrow):

laughing... sa inteleg ca cei care nu ti-au scris nu au supravetuit? E grav laughing)

| NOname a răspuns (pentru Monobrow):

Merităm medalii de supravieţuitori.hee hee

| StarKiss a răspuns:

Da...Dar m-am speriat.

| Adiiordache a răspuns:

A fost cutremur?

| KaryKarinuta a răspuns:

Nu am supravietuit. :O
doar fantoma a reusit... dar eu... nu :'(