Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2738791intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
26 Aug
SATI 229.078AFISARI
98.840VIZITE
86.241V. UNICI
5 Mai 2009
vio intreaba:

A tinut cineva cura de slabire cu boabe de orez nefiert? astept pareri...

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • Raspuns castigator
    5 Mai 2009 14:47
    mlm a răspuns:

Aia cu boabele numarate? Daca este aia da eu am tinut si nu am slabit deloc pot sa-ti zic.Nu stiu ce rezultat zic altii ca le-a dat dar mie personal nu mi-a facut nimic.

• 10 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 5 Mai 2009 17:19
    constantaproca a răspuns:
    Nu e buna de nimic.
  • 2 Iunie 2009 09:52
    Bianca26bb a răspuns:
    NU, ca nu mi se pare ca-s prea grsasa. Daca eram, poate tineam... POATE.
  • 5 Mai 2009 14:59
    vio explică:
    Daaaa... aia cu boabe numarate...
  • 5 Mai 2009 15:00
    roxi_8971 a răspuns:
    Nu este buna.
  • 5 Mai 2009 21:04
    anita_2588 a răspuns:
    Aceasta cura de slabire nu este deloc folositoare, in plus are de suferit forte mult stomacul
  • 5 Mai 2009 15:05
    Raspuns anonim:
    Sa-ti dau si un alt fel de raspuns: eu am 15 ani si ceva, ~1.7 m, momentan 66-67 kg. Am avut 78, iar in decursul a 1an am slabit ( bine, ca nu am tinut tot anul cura, dar...asa ca reusita.). O cura ar fi urmatoarea: dimineata 1 mar+1 cafea sau ceai la pranz o pulpa fara pielita pe gratar sau fiarta, cu f putina sare, sau ficat fiert, sau pipote. Dupa amiaza o punga de fibrosan, iar pana la culcare 2 mere ( cand vrei). Trebuie sa consumi cat mai multa apa, iar daca mai faci si sport, cu atat mai bine. Nu e chiar atat de grea si slabesti cu ea. Eu am tinut-o iar in 14 -20 zile paremi-se am dat jos vreo 6 kg. FARA DULCIURI sau ALCOOL!"In speranta ca ti-am fost de ajutor!"
  • 14 Mai 2009 15:35
    Raspuns anonim:
    Da am tinut da nici pentru mine nu a avut niciun rezultat.eu nu inteleg ce legatura are luna plina cu slabitul.imi spuneti si mie?
  • 16 Iulie 2009 10:31
    Raspuns anonim:
    Cine a tinut recent, va rog un raspuns.
  • 19 Ianuarie 2011 19:11
    Raspuns anonim:
    Eu am tinuto si nu nea aparat am slabit dar te simti oare cum mai bine, ai mai multa energie intr-un cuvant te simti mult mai bine, parerea mea tino nu te costa mai nimic si poate si norocul sa slabesti, acum depinde de metabolismul fiecaruia
  • 15 Februarie 2011 11:22
    Raspuns anonim:
    Deci clar...nu este decat o mare si gogomanata mincunica