| jabbawockeez a întrebat:

Acai berry intr-adevar te ajuta sa slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alx4593 a răspuns:

Nu ai nici o garantie, ca slabesti in locurile in care doresti...ca orice produs,se face SUPER RECLAMA! sa atraga cumparatorii:-J eu iti spun sftatul meu, daca chiar iti doresti sa slabesti, incearca sa iti rupi din timpul tau liber zilnic 15 minutele,alergand diminteata, sau seara, si numai manca dupa 19:00, iar daca vrei sa ai un fund lucrat cum va doriti voi fetele, incearca sa faci o data la 3 zile, timp de 2 luni vreo 150-200 de genoflexiuni cu cate o greutate maxima de 5kg pe brat,si vei avea rezultat GARANTAT! Lasa prostiile,nu e greu sa iti faci un program, incearca sa vorbesti cu tine ca se poate!
Numai bine, Alex David

2 răspunsuri:
| alx4593 a răspuns:

Nu ai nici o garantie,ca slabesti in locurile in care doresti...ca orice produs,se face SUPER RECLAMA! sa atraga cumparatorii:-J eu iti spun sftatul meu,daca chiar iti doresti sa slabesti,incearca sa iti rupi din timpul tau liber zilnic 15 minutele ,alergand diminteata,sau seara,si numai manca dupa 19:00,iar daca vrei sa ai un fund lucrat cum va doriti voi fetele,incearca sa faci o data la 3 zile,timp de 2 luni vreo 150-200 de genoflexiuni cu cate o greutate maxima de 5kg pe brat,si vei avea rezultat GARANTAT!Lasa prostiile,nu e greu sa iti faci un program,incearca sa vorbesti cu tine ca se poate!
Numai bine ,Alex David

| Dreamer a răspuns:

Nu stiu ce-i ala...insa sportul + dieta + rabdarea iti garantez ca te va ajuta!