| denioana a întrebat:

Acesata intrebare este strict adresata fetelor. ce tampoane ar tebui sa folosesc in timpul ciclului menstrual. azi este prima zi :d:d:d:d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anaMARIA a răspuns:

Ca tampoane, cele mai ok sunt ob`urile. Dar tu cred ca vorbesti despre absorbante, deci foloseste Always happy

| Sabina_1904 a răspuns:

Prin tampoane te referi la absorbante cred eu. Cele mai bune sunt Always.

| HySpear a răspuns:

Http://www.noifetele.ro/main/home.php aici iti spune tot :)

| prafdestelutze a răspuns:

Alwayswinking

| alexutza697595 a răspuns:

Tampoanele nu sunt indicate virginelor. Ia-ti absorbante always normale.sau mai mari depinde de scurgere. Dar daca vrei tampoane ia-ti unele micute, ab de exemplu si iti alegi tu marimea.