| biancakaale a întrebat:

Acum 30 min m-am taiat pe mana stanga cu niste cioburi de la un pahar spart pentru ca nu aveam lama. Acum imi tremura mana stanga si nu stiu de ce. Care ar putea fi cauzele? (am 13 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauzele sunt ca te-ai taiat. Cred ca esti un troll plictisit. Zi-i lui mami sa te duca la un control psihiatric, indiferent ca ai facut ce spui sau doar ai gandit-o.

| johnnny123 a răspuns:

Fa-ti singur un bine si mergi la un psihiatru. Mintea ta nu este toata la locul ei.

| stefiiii3 a răspuns:

Imi primul rand nu mai face asta si in al doilea rand, daca curge abundent se poate sa-ti fi taiat o vena. Anunta parintii pentru ati opri singerarea si mergi la doctor.
Sper sa esti bine.

| Eibogu a răspuns:

Fetiț-o nu ai ce face?
Ai 13 ani ce faci?
Acolo cel mai probabil s-o tăiat o vinișoară de la mâna, anunță părinții... gândește-te cum o sa se simta părinți in asa caz((