| Jsklslah a întrebat:

Acum doua saptamani si ceva un tip a incercat sa ma violeze. Nu a fost niciun contact sexual (adica nu a bagat-o sau ceva). Iar acum,, ma simt" insarcinata. Simt ceva in burta, plus ca nu mi-a venit ciclul. Am vorbit cu mai multi oameni dar toti spun ca nu e posibil si ca poate ciclul imi intarzie din cauza stresului. Nu stiu ce sa fac. Adica poate e din cauza stresului, pentru ca ma gandesc numai la asta. Am nevoie de mai multe sfaturi, chiar nu stiu ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E de la stres, e imposibil sa ramai insarcinata fara contact sexual si o a 2-a Fecioara Maria nu cred ca mai exista. laughing

| BloodMagickNecromance a răspuns:

laughing Cum pana mea să rămâi dacă nu a existat contact sexual? Părinți n-ai? Nu te-au învățat câte ceva despre funcția de reproducere?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti doar stresata, ciclul mai intarzie. Eu cand sunt stresata nu am si doua luni. laughing