| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Ajutor! Am o durere insuportabilain piept, nu stiu ce sa fac..Doare rau de tot chiar si cand trag aer! Deabea respir!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Suni la urgente, cineva de la tastatura nu te ajuta cu nimic.

| KodrutZ a răspuns:

Ce ai facut in ultima vreme? Ceva activitati fizice extreme? Eu am patit acum citeva luni ceva de genul si era o febra musculara serioasa.

| RAY a răspuns:

Du-te la urgente nu sta

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Si de ce nu te duci fuguta la doctor? Nu-ti putem da un diagnosit. Asta trebuie sa faci sa te duci acum la doctor, sa nu ai pneumonie, vreo infectie sau inflamatie. Nu mai stai, du-te!

| Kandia15 a răspuns:

Te ustura rau cand respiri? De cand te doare? Asa mi se intampla si mie uneori, dar trece destul de repede. Totusi, du-te la un medic.

| KatPetrova a răspuns:

Eu zic sa mergi la medic, poate fi ori o alergie ori bronsita

| Liviu_Tomsa_1990 a răspuns:

Si eu am pățit la fel! Am mers la doctor si a spus ca nu e nimic, doar o simpla durere in piept! Deci poți sta linistit!