| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Ce faci dacă ai picioare "paranteze" de la natură și primești critici greșite de la băieți și în genere de la cei din jur?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Sunt prosti si nu stiu sa aprecieze.Nu merita sa dai atentie la tot prostu.Ignora-i.In momentul in care iti comenteaza ceva tu zambeste-le si mergi mai departe.Tu contezi.Nu ei.Asta nu e un defect.

| vladxone a răspuns:

Incerci sa le indrepti.Te duci repede la un kinetoterapeut si iti face un program de recuperare! Daca nu poti sa ajungi la kinetoterapeut lasa-mi un mesaj si o sa iti zic niste exercitii pentru varum(picioare in paranteza)