| dragonasuAk47 a întrebat:

Ajutor! Repede va rog! Am un labrador, tocmai ce a nascut.Primul pui l-a fatat din picioare si cum a iesit din ea a fugit de el in urmatoarea incapere....Stie cineva ceva ce se intampla? De ce a fugit de el.Am luat puiul cu un prosop moale si l-am pus la tatele catelei, dar ea s-a ridicat si a fugit iar.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Ai pus mana pe el? Si pisicile si cainii sunt la fel. In momentul in care a fatat si ai atins puii aceasta ii va respinge din cauza mirosului. Asta este. Data viitoare vei sti. Ca puiutul sa nu moara hraneste-l tu cu o seringa sau un biberon. probabil va trebui sa il tii si separat intr-o cutie sa nu ii fie frig.

1 răspuns:
| DrLolo a răspuns:

Pai e grav își respinge puiul nu sunt Dr veterinar dar va trebui sai dai lapte cu biberonul ori cu siringa am avut un prieten care a pățit la fel