| anonim_4396 a întrebat:

ALERT! big grin Va rog ajutati-ma! Am o problema, ultima vreme am o pofta foarte mare de mancare in special fast food, sushi, dulciuri etc. Cum sa ma abtin sa nu maninc mai mult decat trebuie, acasa am o multime de gogosi, ciocolata, snacksuri. Am impresia ca o sa le mananc pe toate deodata. Cum sa nu ma scap? Va rog ajutor! FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biencutza2001 a răspuns:

Arunca-le! Nu mai sta da-le mamei, da-le tatei, bunicii, vecinei, catelului.Vara e bine sa mananci multe fructe si legume.O sa te ingrasi si apoi o sa regreti mai ales cand o sa vezi pe strada niste fete care arata beton si cand te vei vedea in geamul magazinului o sa plangi pe la mama ca nu stii ce sa mai faci si o sa casuni pe ea ca ti le-a luat... sper ca te-am ajutat sa realizezi in ce problema te bagi.