| anonyymu a întrebat:

Am 14 ani 1.75 si 62 Kg.Desi am 62 de kg sunt slab...vreau sa stiu ce pastile sa iau sa ma ingras, sau ce sa mananc. Orice, numai sa ma ingras vizibil in maini picioare piept etc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mananca mai mult de 3 mese pe zi si fa un sport de genul inot, polo, sala. Sa faci muschi.

| Aneurysm a răspuns:

Şi eu am 14 ani. Şi am 1, 80 şi 58 kg. EU sunt slab, tu eşti okay. Mănâncă mai mult doar.