| riki10004 a întrebat:

Am 15 ani, 1.60 m, 65 kg.Am auzit de "Aporetin" si as vrea sa incerc acest produs,o sa ma ajute sa slabesc? Ce parere aveti, e ok pentru varsta mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| EllaMazerschi a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci sport

| GhJey a răspuns:

Salut!
Produsele de slăbit sunt nişte prostii imense. Daca produsele astea ar fi aşa bune, toată lumea ar fi slabă.
Ca să slăbeşti Mănâncă sănătos si fa sport cât să arzi grăsimile.
Nu îţi recomand produse de slăbit. Dacă ai nevoie de mai mult ajutor, da un pm.
Baftă!