| sica2 a întrebat:

Am 16 ani si cateodata imi amorteste piciorul drept si am senzatia ca im iamorteste si testiculu drept cu tot cu picior si imi este teama sa nu am vreo apendicita, iernie ceva ce poate fi, ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sharq10 a răspuns:

Daca e vorba de amorteala piciorului drept prin zona testiculelor e clar vorba de o ampendicita...ca sa fi sigur du-te la medicul de garda de la spital sa te consulte ca asa am facut si eu si el iti spune clar.ai sau n-ai ampendicita