| cptmellow a întrebat:

Am 3 umflaturi de culoarea pielei intre "capul "penisului si restul, pe una dintre ele este ca un fel de pata alba
Nu stiu ce sunt si imi este rusine sa ma duc la doctor ( nu am intretinut relatii sexuale cu cineva)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Vorbeste deschis cu tatal tau.
Nu iti fie rusine de ceea ce se intampla cu al tau corp.
Este normal sa intampinam probleme, asa ca, ne adresam parintilor, ori daca suntem majori, direct la medic!
Nu ezita si nu astepta sa se inrautateasca cauza!
O zi buna happy