| anonim_4396 a întrebat:

Am arsuri in capul pieptului si pot sa spun ca ma doboara ce as putea sa iau de la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai putea lua Dicarbocalm, dar cel mai indicat ar fi un control amanuntit si un set de analize.
O zi bunahappy

| AFR81 a răspuns:

Suna la ambulanta daca se agraveaza "arsurile" astea, serios.

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

O sa merg la medic sa mi dea un tratament ceva ca nu e prima data cand mi se intampla, si internetul asta, am cautat pe cateva siteuri, ulcer, gastrita mai avea un pic si scria cancer

| AFR81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi o idee foarte buna sa mergi la medic.