| Mariuss32 a întrebat:

Am auzit ca tarata pe care o dai la purcei te slabeste. E adevarat? Daca da, cum se poate asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioanaa25 a răspuns:

Da taratele stlabesc dar nu cele care le dai la purcelusi ca alea le mai atice un sioriucel ceva. Se gasesc in magazin vreo 7 lei de la ceva ...vita nu imi aduc aminte. Mama a stalbit vreo 8 kg dar si cu o dieta dukan. Se consuma astfel: inainte de micul dejun in fiecare dimineata regular se consuma dupa gust impreuna cu un paharel din ala mic de iaurt fara grasimi. Mama consuma zuzu aveau tot timpul oferte gen 6+2 gratis. Pui in iuaurt vreo 2 lingurite si apoi amesteci si le consumi. Nu stiu sa iti zic cum face sa te ajute la stlabit dar o fac.