| eubaiatulsexi a întrebat:

Am avut mana rupta si am tinut o in ghips 1 luna. Dupa 1 luna jumatate dp ce am scos-o am la 2 degete o umflatura mai sus de unghii. Parxa s a adunat acolo ceva iar unghiile nu imibmai cresc. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anoonymuss a răspuns:

Ai putea intreba mai repede un medic, vei obtine raspuns mai repede. happy

| eubaiatulsexi explică:

Ma gandesc ca I s a mai intamplat cuiva. E ca o umflatura rotunda deasupra unghiilor.