| neacsumihai2009 a întrebat:

Am avut o masele sparte, si mi le-am acoperit, la momentul respectiv in culoarea dintilor cu zirconiu

Daca vreau sa fac o albire, se poate?
Adica aceia se vor albi, sau vor ramane la aceeasi culoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu.Atunci cand dintii au fost imbracati, stomatologul a ales o nuanta asemanatoare cu culoarea naturala a dintilor tai. Daca pe aia ii poti albi, pe cei imbracati NU.