| cocolate a întrebat:

Am celulita pe picioare si pe fese,exercitii pentru a slabi, indicatii? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Dieta stricta plus alergare in fiecare seara, bine inbracata plus mai poti sa faci exercitii de fitness, e plin youtubul cu asa ceva,

| cocolate explică (pentru marin81):

Alta intrebare:cum sa slabesc fara sa-mi ramana semne, imi raman semne, ce pot sa fac?

| marin81 a răspuns (pentru cocolate):

Mult sport si exercitii fizice, iti vor tonifia muschi si pielea si nu vor mai ramane vergeturi

Răspuns utilizator avertizat
| marin81 a răspuns (pentru ElDerp):

Daca esti imbracat gros si alergi transpiri repede si tare, logic nu? Mai departe dedu si singur

Răspuns utilizator avertizat