| roberta_9562 a întrebat:

Am ceva grasime pe partea interioara a coapsei...stiti ceva exercitii sa scap de ea?batting eyelashes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ciclism, înot, fandări și evită consumul de grăsimi.
Pa, pa.

| Eunyce a răspuns:

Http://dieta.ele.ro/Fitness/Tae-Bo-pentru-fesieri_--a3290.html

http://dieta.ele.ro/Fitness/Picioare-subtiri-si-fara-aripioare_--a3526.html

http://dieta.ele.ro/Fitness/Tae-Bo-pentru-un-abdomen-de-vis_--a3348.html

Tine-te de ele, asa cum scrie acolo.Sa nu ti se para stupid ca sunt exercitii si pentru fesieri si abdomen.Deoarece asa trebuie facut pentru a avea rezultate.Iti pot spune un singur lucru: vei realiza ceva foarte frumos daca lasi comoditatea si plictisul la o parte.

Bafta!:)