| anonim_4396 a întrebat:

Am citit despre urzici si am aflat ca nu ai voie sa te opresti din baut o luna daca bei un litru de ceai pe zi. De ce nu ai voie sa te opresti dupa o saptamana? Eu stiam ca poti bea ceai de urzici cand vrei pentru ca e sanatos. Daca beau cateva cani pe zi e obligatoriu sa beau o luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FunditzaWwW a răspuns:

Du-te la plafar(farmacie plante)si intreaba acolo.