| anonim_4396 a întrebat:

Am citit un articol despre beneficiile ceaiului de salcâm, gălbenele și mușețel care ajută împotriva "crizelor" stomacale, pe lângă tratamentele medicamentoase. Ce alte produse naturale mai sunt benefice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite un link informativ.
http://www.ziarulevenimentul.ro/......--445.html
Sunt multe plante care sunt folosite fie ca ceai/fie cataplasme.
Natura ne ajuta, numai ca nu prea stim noi sa o folosim asa acum ar fi cazul.
O zi buna:)