| laur2000SS a întrebat:

Am culoarea pielii galbena si greturi ce poate fi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă medicul de familie cât mai repede, posibil afecțiuni ale ficatului.
Sănătate!
Pa, pa.

| Raniia a răspuns:

Du-te la medic pentru investigatii pentru ca s-ar putea sa fie o hepatita virala.

| Arthur a răspuns:

Probleme cu ficatul.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Mergi la doctor! o sa-ti dea da faci niste analize, in special GPT( O analiza a ficatului). posibil probleme cu ficatul! sanatate multa!

| ombladon a răspuns:

Rasism!

| Kristinikaaa a răspuns:

Icter si posibil hepatita A. Mergi urgent la spital sau la medicul de familie!

| XXy a răspuns:

Probleme de ficat, grave sau nu

| Remus82 a răspuns:

Poti sa ai ceva la fiere sau ficat.

| LoL2000 a răspuns:

Hepatita O.o

| Oxana_8916 a răspuns:

Te-a venit sfirsitul