| lenacika01 a întrebat:

Am deja 3 saptamini decind tin dieta. dar nici un rezultat nu este... ce sa fac? (((((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| MM a răspuns:

In ce consta dieta pe care o tii?

| Ana a răspuns:

Rezultatele nu apar asa d repede, mai continua dieta si o sa vezi rezultate bune, sa nu te ast sa slabesti in prima luna pentru ca asa e la inceput pana se obisnueste organismul.nu te da batuta
succes

| simona_2554 a răspuns:

Pe langa dieta incearca si cu niste exerciti fizice si vei vedea rezultatele mai repede decat te astepti