| Mâncărici a întrebat:

Am facut un tratament pentru stari de anxietate si atacuri de panica timp d 2 ani. Poate recidiva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bobby_7474 a răspuns:

Starile de anxietate si panica,pot cu siguranta recidiva,la prima deceptie,la primul deces al cuiva drag,la prima problema grava care ti-ar putea aparea in viata, daca tu nu te potii coordona si ajuta singura, poate atunci cu siguranta recidiva

2 răspunsuri:
| andreea47 a răspuns:

Nu cred mama mea este doctor si a avut astfel de pacienti cu un astfel de tratament indelungat si nici un pacient nu a mai avut probleme.

| DSoprano a răspuns:

Tine de puterea ta interioara. FIi tare!