| alinel0808 a întrebat:

Am fost la doctor credeam ca am apendicita deoarece ma doare zona rinichi drept zona apendicita sub coaste partea dreapta testicul drept se lasa pe picior defapt la testicul ma doare o vena daca o palpez si am fost la ecografie n-am nimic la rnichi sau apendicita nimic, ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Numai un medic bun iti poate spune.

| Dana_Alina_1997 a răspuns:

Am avut si eu aceste simptome dar pana acum nu stiu ce am avut dar mi a trecut. Am baut foarte multe ceaiuri iar cand ma durea in partea dreapta am luat uractiv si mi a trecut, dar din cand in cand ma mai doare si iau uractiv.