| digit12 a întrebat:

Am fost la o plimbare cu bicicleta 5min iar dupa ce m-am oprit au inceput sa imi tiuie urechile si si am ameteli asta e prima data cand mi se intampla! Care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie, tot ce trebuie să faci este să încerci să caști ca să-ți desfunzi urechile. De la presiune ți s-a întâmplat. Data viitoare când mergi cu bicicleta încearcă să mesteci gumă sau măcar să îți miști maxilarul la fel cum ai mesteca gumă.