| RonaRona a întrebat:

Am fost operata de apendicita. Daca fac mult efort imi plezneste operatia. Cam ce sporturi/jocuri in aer liber as putea face, mai lent, fara alergatura (in afara de tenis)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JackyMarcaggi a răspuns:

Baschet

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Dupa operatie, nu este indicat sa faci efort!
Daca faci, vei avea de suferit, eu am patit-o!
Asa ca, stai linistita pana primesti unda verde de la medic!
O zi buna happy

| cristina123c a răspuns:

Hmm dar imi pare ca nici un tip de sport nu se permite )doar ceva care se poate de stat adica sah, biliard ect )