| Scraber a întrebat:

Am fost programat ieri la medicul de familie la ora 13:45 si dupa aproape o ora mai exact la 14:40 a venit asistenta si mi-a spus sa ma duc acasa ca doamna doctor nu ma face consultatii. Acum vreau sa stiu parerea voastra

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimonaSimona01 a răspuns:

La mine pot sa spun ca e o obisnuinta sa ne traga in piept doctorul de familie.Greu isi fac pacienti, usor ii pierd.De exemplu cand a nascut pleca din 3 in 3 ore si rareori se mai intorcea la cabinet sau stau la usa cabinetului 4 ore pana sa-mi citeasca niste rezultate de la analize.Deci cred ca e ceva normal in randul lor sau doctorii nostri sunt frati laughing))

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Ii faceam scandal, Cum adica sa te programeze si dupa aia sa-ti zica sa pleci ca nu mai face consultatii.

| Scraber explică (pentru Sellak):

Asa bine a venit si mi-a spus sa plec