| Grad_Octavian_1995 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru cei care au miopie și și-au făcut operație. Vreau să aflu detalii dacă merită această operație și cum e după ea. Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| S._Andreea_Erika_2001 a răspuns:

Merita aceasta operatie. Dupa ce o faci vei vedea perfect da inainte dar va costa foarte mult happy