| AnonimulCurios a întrebat:

Am insomnii, vă rog ajutaţi-mă!
Astăzi nu am putut merge la şcoală din cauza asta, mă durea capul foarte tare din cauza lipsei de somn...

Acum 2 zile mi-am extras o măsea, o fi din cauza asta?

Mulţumesc pentru raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Poate sa fie de la ceva dubios cu anestezia aia. daca asociezi insomniile doar cu extractia asta, vezi ce zice si dentistul care ti-a facut-o despre efecte adverse... ti s-a mai intamplat si cu alte ocazii sa nu poti dormi asa pe nepusa masa?

| TonyTZu a răspuns:

Citeste o carte inainte de culcare asta te v-a obosi