| mgtow a întrebat:

Am mancat adineauri nist cartofi facuti la cuptor si apoi am baut o bere de lamaie ( shandy cruzcampo ) si ma doare stomacul. E vreun remediu pentru a elimina durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu ai un "Dicarbocalm" sau "Renie", bea un ceai de menta sau zeama de la un cartof crud ras pe razatoare si stors, indoita cu apa.Este un balsam gastric natural.

| Barajag a răspuns:

Un dicarbocalm te va calma.Sanatate!

| valy a răspuns:

Mergi la toaleta sau ia o pastila de Furalizodon. o gasesti la farmacie si e 1. 80 pentru adulti.incearca sa faci o baie caldutza.sau pune doar o sticla pe burtica cu apa calda.si ai sa vezi rezultate imediat

| pinkrulz1994 a răspuns:

Dicarbocalmhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu mai baga in tine ca un nehalit, maninca cu pauze ca nu o sa patesti nimic, asa patesc cei care prind o masa la 3-4 zile