| anonim_4396 a întrebat:

Am mancat niste pasta de dinti (cam cat ai pune pe 4 periute de dinti) ca am auzit ca poti face febra de la ea.Mai sunt si alte simptome? Ceva grav? Trebuie mers la spital? Fast plz.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Dacă te simți bine nu e o problemă, cred eu.
Dar de ce ai mâncat totuși?

| K0sti a răspuns:

Da, fugi repede la spital si spune-le sa-ti dea ceva pentru prostie!