| MihaiG123321 a întrebat:

Am multi negi concentrati pe o zona a piciorului,am inteles ca trebuie sa merg la dermatologie,dar vreau sa stiu e posibil sa am vreo afectiune vreo complicatie care-mi slabeste organismul si din cauza asta se dezvolta negii? am foarte multi in zona respectiva dar concentrati si tot imi apar si pe maini, totusi am inteles ca negii is frecventi la adolescenti si copii iar eu am 18 ani...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ValentinBogdan a răspuns:

Pentru negi poti folosi Cryofarma si nu cred ca ar putea fi o complicatie din cauza lor, dar mai bine consulta un doctor.