| Yoshy18 a întrebat:

Am nevoie de un sfat pentru a persoana din familie, mi-a spus ca s-a epilat cu lama in zona inghinala cu lama, e barbat de 20 de ani. Mi-a spus sa-i cumpar ceva pentru mancarimi, dupa epilare mi-a zis ca a ramas radacina si il provoaca mancarimi. Nu are infectie sau ceva. Ce ii pot cumpara de la framacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Daniel_Dan_1997 a răspuns:

Sa se duca la doctor. Degeaba iei de la farmacie toate prostiile care nu ajuta la nimic. Sa vada cei recomanda doctorul.