| sebastian1331 a întrebat:

Am niste betisoare parfumate cu aroma de opium (sunt concice, nu ca cele tip 'betisor'). Te poti droga cu ele, sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Eu am avut dezodorizant in masina cu opium si nu am facut niciun accident deocamdata.Deci cred ca poti sa stai linistit. laughing

| catalin188 a răspuns:

Opium aromat este de 10 % mai slab decat cel cu care te drogez

| stefannn a răspuns:

Din cate stiu opiumu e drog dar mai bine nu incerci pentru ca daca sunt arfumate si incerci sa le fumezi ajunci la spital mai mult ca sigur. P. S Mai bine te duci la spicewinking